Fakti.bg | 16.05.2024 07:05:47 | 32

Бойко Борисов изригна с 5 гола за ветераните

Бойко Борисов отбеяза 5 гола за победата на ветераните на Витоша Бистрица с 8:1 срещу Ботев Враца. Двубоят бе полуфинал от първенството за ветерани и се игра на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Под проливния дъжд домакините, които бяха водени от треньора на врачани Христо Янев откриха резултата, но Светослав Петров възстанови равенството след асистенция на Христо Йовов. Наставникът на Етър вкара и втори гол, с който тимът му поведе, след което едно попадение отбеляза и бившият голмайстор на Славия Николай Божов.

През втората част имаше голов рецитал на Бойко Борисов, който вкара петте си гола между 62-ата и 79-ата минути.

На финала ветераните на Витоша ще срещнат ветераните на Ботев Пловдив, които надвиха Черно море в другия полуфинал.