Cross.bg | 26.05.2017 11:12:00 | 185

Ивет Лалова и Мирела Демирева на живо през уикенда по Mtel Sport 2

Mtel Sport 2 ще излъчи на живо дебюта на Ивет Лалова и Мирела Демирева в Диамантената лига. Най-добрите български лекоатлетки ще участват на турнира в Юджийн, САЩ. Ивет Лалова ще стартира в спринта на 200 метра, а сребърната ни медалистка от Рио ще гони призово класиране в скока на височина. Състезанието е от 23:00 часа в събота, а живото студио започва 30 минути по-рано. През 2017 г. Диамантената лига ще предложи 14 старта, като тези в Доха и Шанхай вече бяха излъчени директно в ефира на Mtel Sport 2. Най-добре представителите се в първите 12 надпревари ще имат възможност да участват в заключителните две състезания в Цюрих и Брюксел в края на лятото. Осмото издание на турнира включва 32 дисциплини, като победителят във всяка една от тях ще спечели премия от 50 хиляди долара. Общият награден фонд през тази година ще бъде 5,6 милиона долара. Mtel Sport 1 ще ни направи свидетели на мача за титлата от тенис турнира от сериите ATP 250 в Лион.Единият финалист ще бъде излъчен от сблъсъка между Милош Раонич и Томаш Бердих, а вторият - от мача между Николоз Басилашвили и Жо-Вилфред Цонга. Големият финал стартира в събота от 15:30 часа.   Феновете на бойните спортове ще имат възможност да видят на живо и поредната галавечер от програмата на UFC