Cross.bg | 16.10.2017 09:16:00 | 160

Еврофутбол: Братята таекуондисти Джорджеви със златни медали от турнира G1 в Белград

Страхотно представяне направиха двама от Спортните таланти на „Еврофутбол" - братята таекуондисти Джорджеви, като взеха златото на турнира от клас G1 в Белград, който се проведе на 14-15.10.2017 г. в сръбската столица. Александър стана първи в категория 57 кг (кадети) след като победи в четири последователни мача, а в последната битка излезе и срещу самия световен шампион Булат Габдулбаров. Митко игра в категория до 68 кг при мъжете и след изключително тежки срещи успя да преодолее и четиримата си противници. Най-голяма тежест има 1/2-финалният му двубой срещу белгиеца Мохамед си Кетби, който бе един от участниците на Олимпиадата в Рио де Жанейро през 2016 г. Това е и първото злато на Митко Джорджев при мъжете, при това получено в тежък турнир, с над 1000 участници от цял свят. „Еврофутбол" се гордее с Митко и Александър и им пожелава още много успехи! Диляна Минкина - още един от Спортните таланти на букмейкърската къща, също влезе в новините, но с участието си в Софийския маратон в неделя - 15.10., където взе второто място на дистанцията 10 км с време 39:46 минути. При жените в същата дистанция първа финишира Оливейра Йевтич (Сърбия), а трета бе Таня Димитрова с 40:08 мин. Таня Звискова - още един представител на голямото семейство от Спортни таланти на „Еврофутбол", също отбеляза огромен успех през изминалия уикенд