БНР | 10.03.2018 15:11:00 | 261

Мартин Камбуров наказа „Локомотив“ (Пловдив)

Съставът на „Берое“ победи с 2:0 като гост „Локомотив“ (Пловдив) в двубой от 25-ия кръг на Първа футболна лига.

Легендата на „Локо“ Мартин Камбуров отбеляза първия гол в 67-ата минута. Нападателят, която е на 37 години, не изрази по никакъв начин радост от попадението. Педро Еуженио реши двубоя с 13-ото си попадение за сезона в 75-ата минута.

През първото полувреме, в 34-ата минута Рубен Бригидо удари горната греда, след като стреля силно от 18 метра, но Пиргов със страхотен рефлекс изби топката в напречната греда.

В 60-ата минута се разиграха грозни сцени пред скамейката на Локомотив. Карлос Охене посегна грубо в краката на масажиста Благой Вангелов, в резултат на което физиотерапевтът на черно-белите хвана за гушата чернокожия футболист. Резервата Симеон Райков също се намеси и получи червен картон.

Така „Берое“ продължава да е четвърти на четири точки след „Левски“.

От 17:30 часа шампионът „Лудогорец“ приема „Черно море“.  Двубоят ще предаваме пряко в предаването „Спорт и музика“ по програма „Хоризонт“ на БНР.