БНР | 21.03.2018 12:39:42 | 240

Елица Василева претърпя успешна операция

Капитанката на женския национален отбор по волейбол на България Елица Василева претърпя успешна операция на рамото. Хирургическата интервенция бе вчера, като Елиза сама се похвали във Фейсбук, че се възстановява бързо от артроскопията.

Волейболистката се контузи по време на плейофите в Русия, в които нейния тим „Динамо“ (Казан) победи като домакин „Сахалин“ (Южно-Сахалинск) с 3:0 (26:24, 25:13, 25:22) в трети решителен мач и се класира за полуфинали.

Елица игра много силно в първите два гейма, като имаше основна заслуга за спечелването им. За огромно съжаление българката се контузи в средата на третата част. При резултат 12:13 Ели падна лошо след атака и си нарани дясното рамо. Тя бе заменена принудително, а нейните съотборнички успяха да постигнат крайната победа, пише bgvolleyball.com.