БНР | 10.04.2018 04:46:43 | 325

Георги Миланов игра добре, но ЦСКА (Москва) загуби

Футболният ни национал Георги Миланов се отличи с асистенция и мач на добро ниво за ЦСКА (Москва), но тимът му загуби градското дерби с "Динамо" с 1:2. Срещата беше от 25-ия кръг на руската Висша лига и след поражението "армейците" остават трети на 8 точки от лидера "Локомотив" и на 6 от големия си съперник "Спартак".

Два гола за динамовци вкара Александър Ташаев, който отбеляза в 11-ата минута, а в 49-ата удвои. ЦСКА върна един гол в 61-ата минута чрез Фьодор Чалов, който вкара първото си попадение в 14 мача през сезона. Миналов получи топката между трима на дъгата пред наказателното поле, след което пусна топката в коридор. Там тя беше овладяна от Чалов, който излезе изненадващо сам срещу вратаря Антон Шунин и вкара за 1:2.

Бившият футболист на "Литекс", който игра цял мач, имаше още една възможност в 33-ата минута. Ударът обаче беше блокиран от Цалагов.