БНР | 20.06.2018 17:52:19 | 203

"Лудогорец" стартира с победа в Австрия

"Лудогорец" победи "Вакер" (Инсбрук) с 2:1 (1:0) в първата си контролна среща на лагера в Австрия. Мениджърът Пауло Аутори пусна два състава през двете полувремена, а голмайсторът на разградчани Клаудиу Кешерю откри резултата в 11-ата минута с хубав удар по тревата от около 17-18 метра след пас на Вандерсон.

Джоди Лукоки, Якуб Сверчок и Густаво Кампаняро пропуснаха да удвоят от добри позиции, но това направи Жоао Пауло в средата на втората част.

Австрийците стигнаха до почетен гол две минути преди края чрез италианския нападател Даниеле Габриеле.

Съставът на "Лудогорец": Броун, Сисиньо, Моци, Форстър, Натанаел, Дяков, Лукаш Саша, Янков, Лукоки, Вандерсон, Кешерю (Наумов, Панов, Терзиев, Бакалов, Климентов, Кампаняро, Марселиньо, Жоао Пауло, Сверчок, Мисиджан, Ковачев)