БНР | 13.07.2018 20:15:31 | 265

"Етър" представи трима нови

Отборът на "Етър" победи с 2:1 състава на "Литекс" в последната си контрола преди сезона. Преди мача бе официално представен отборът, който в момента разполага с 21 футболисти, а тримата нови са Крум Стоянов, Артьом Артюнин и Жилсон Варела.
Още в 3-ата минута Сърмов стреля край вратата, а същото стори и Дани Младенов с хубав удар до гредата. В 14-ата минута Георги Сърмов с далечен изстрел вкара третия си пореден гол в контролите - 1:0. Яни Пехливанов удвои в 25-ата минута с добавка след удар на Даниел Младенов от фаул и избита от вратаря топка.
Чудесен рейд на Руменов в 40-ата минута през целия терен завърши с опасен удар до гредата. В самия край на полувремето пък Младенов отдясно намери Руменов, чийто изстрел бе спасен от вратаря.
Прехвърлящ удар на Почански в 48-ата минута бе изваден от стража на "Литекс" в корнер. Ловчанлии оформиха крайното 2:1 след удар с глава на Стефан Неделчев в 70-ата минута.