БНР | 02.08.2018 08:14:39 | 94

Симеон Славчев направи силен мач за „Карабах“

Много силен мач изигра българският полузащитник Симеон Славчев за азербайджанския „Карабах“ (Агдам) при успеха с 3:0 над албанския „Кукеси“. Азерите продължават в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, където ще срещнат беларуския БАТЕ „Борисов“.

Националът Славчев игра пълни 90 минути и след негови пасове дойдоха и трите дузпи (едната пропусната), които получиха домакините. Той си заработи и жълт картон в 16-ата минута.

"Изключително съм щастлив, защото победата беше доста впечатляваща. Подължаваме напред, пред нас има ново сериозно препятствие- един много опитен отбор като БАТЕ Борисов. Беларусите са състав, който може да препъне всеки. Но Карабах пише историята на азербайджанския футбол и се надявам, че успехите ни тепърва започват, заяви Славчев пред БТА.