БНР | 23.09.2018 18:59:48 | 213

Хвалят Ивелин Попов при реми на "Спартак"

Националът Ивелин Попов изигра силен мач за "Спартак" Москва при равенството 1:1 с ЦСКА Москва в дербито на 8-ия кръг на руското футболно първенство.
Българинът започна като титуляр и остана на терена до 88-а минута, когато бе сменен от Михаил Игнатов.
"Спартак" поведе с гол от фаул на бразилеца Фернандо, а ЦСКА изравни в 62-а минута с попадение на хърватския халф Никола Влашич.
Срещата се игра на клубния стадион на ЦСКА Москва пред рекордна публика за това съоръжение от 29 361 зрители.
След мача старши треньорът на Спартак Масимо Карера изрази задоволство от представянето на своя отбор и специално на Ивелин Попов.
"Ивелин свърши своята работа на терена. Той направи това, което се искаше от него", коментира Карера.
Отборът на "Спартак" заема трето място в класирането с 15 точки, а ЦСКА е на пето място с 13 точки. Лидер е "Зенит" с 22 точки.