БНР | 23.09.2018 20:45:16 | 240

Роналдо с нов гол за "Ювентус"

С голове на Кристиано Роналдо и Федерико Бернардески в последните 10 минути "Ювентус" победи с 2:0 "Фрозиноне" като гост в последен мач от петия кръг на Серия "А".
Победата остави шампионите начело в класирането с пълен актив от 15 точки, докато "Фрозиноне" е на предпоследното 19-о място в подреждането без спечелена точка и без отбелязан гол до момента.
"Ювентус" бе по-добрият отбор на терена през 90-те минути на мача, но трябваше да чака до 82-рата, за да отбележи гол. Тогава една рикоширала топка достигна до Роналдо, който с удар с левия крак от около десетина метра нямаше как да сбърка.
Вторият гол в срещата падна в добавеното време, когато Федерико Бернардески завърши бърза контраатака и оформи крайното 2:0 в полза на "Ювентус".