БНР | 26.09.2018 14:57:52 | 123

„Лудогорец“ направи обрат срещу „Несебър“

Шампионът на България „Лудогорец“ се класира за осминафиналите на Купата на България, след като победи с 3:1 втородивизионния „Несебър“ като гост.

В 25-ата минута „Несебър“ поведе. Пюскюлю реализира с глава, след центриране от корнер. Защитникът надскочи Форстър и вкара с лекота във вратата на Броун. Само 11 минути по-късно Жоао Пауло изравни след разбъркване в наказателното поле на домакините.

Светослав Терзиев отбеляза втория гол за „Лудогорец“ в 63-ата минута с удар от границата на вратарското поле. Джоди Лукоки реши всичко в двубоя с попадението си за 3:1 в 87-ата минута.

Наставникът на разградчани Пауло Аутуори пусна доста резерви и заложи на следния състав: 1. Броун, 3. Недялков, 25. Панов, 90. Форстър, 5. Терзиев, 8. Лукас Саша, 11. Махлангу, 10. Кампаняро, 7. Бакалов, 92. Лукоки, 37. Жоао Пауло.

В друг двубой „Черно море“ победи с 1:0 „Арда“ в Кърджали. Гола отбеляза Мехди Фенуш в 51-ата минута.