БНР | 07.10.2018 03:26:50 | 180

Отмениха ни редовен гол, твърди Акрапович

"Една ситуация, в която не реагирахме добре, ни лиши от спечелването на една точка". Това заяви след загубата от "Берое" с 0:1 в среща от 11-ия кръг на футболното ни първенство Бруно Акрапович. Старши-треньорът на "Локомотив" не остана доволен от поражението, което дойде в последните минути.
"Имаше една ситуация, в която не реагирахме добре и това ни лиши от точката. Лошото е, че тя дойде точно в края на мача и нямахме време да реагираме. Иначе съм доволен от футболистите, те дадоха всичко от себе си. През първото полувреме бяхме притеснени, не изпълнявахме това, което правим на тренировка и често правехме грешки при изнасянето на топката. Влизането на Димитър Илиев подобри играта ни и затова през второто полувреме изглеждахме доста по-опасни. Не знам какво видя съдията при отменения за нас гол, но мисля, че нямаше никакво нарушение. Това бе редовен гол, единствено съдията смята, че имаше нарушение", добави Бруно Акрапович.