Cross.bg | 08.10.2018 10:06:00 | 135

Талантът на „Еврофутбол“ Вилиян Бъчваров с два сребърни и един бронзов медал от държавното първенство по кану-каяк

Спортният талант на „Еврофутбол" Вилиян Бъчваров спечели два сребърни и един бронзов медал от завършилия Държавен индивидуален шампионат по кану-каяк в Пловдив. Състезателят на „Локомотив" се класира на второ място в дисциплините К2 500 метра и К2 на 200 метра с Димитър Димитров. Бронзовото си отличие Вилиян заслужи в спринта на 200 метра на едноместен каяк.     Друг талант на „Еврофутбол" - Ева Петкова победи в лекоатлетически пробег „Варна" във възрастовата група момичета под 16 г. Тя пробяга разстоянието от 1000 м за около 3 минути. „Еврофутбол" желае още много успехи на спортните си таланти!