БНР | 14.10.2018 06:05:52 | 131

В Кипър след загубата от България: Мечтите ни умряха

Кипърските медии отчетоха, че националният им отбор е показал две лица по време на мача с България. Снощи родният ни представителен тим записа успех с 2:1 след обрат в среща от Група „С“ на Лига 3 на Лигата на нациите.

Спортните сайтове от Острова на Афродита отбелязват, че след силното първо полувреме кипърските национали са се представили слабо през втората част. Много от анализаторите съжаляват за пропуска на Пиерос Сотириу в 50-ата минута, когато нападателят на ФК "Копенхаген" излезе сам срещу Пламен Илиев и стреля над вратата, а можеше да отбележи гол и гостите да поведат с 2:0. Вместо това българските национали отбелязаха два гола и спечелиха срещата. Ето и част от заглавията в кипърските сайтове след мача с България:

Оmada.reporter.com.cy: Внезапна смърт за десет минути, мечтите ни умряха

24sports.com.cy: Отбор с две лица, така не се постига нищо

Goal.com.cy: Колапс в България след добро начало! Записахме шеста поредна загуба като гост

Shootandgoal.com: Загуба! Нищо ново! Ех, Пиерос, Пиерос, Пиерос

Sport-fm.com.cy: Пореден пропилян шанс за победа

Кеrkida.net: Опитахме, поведохме... отново загубихме