БНР | 23.10.2018 04:41:18 | 120

"Арсенал" продължава с чудесното си представяне

Отборът на „Арсенал“ продължава с чудесното си представяне от началото на сезона в Англия.

В последен мач от 9-тия кръг във Висшата лига "топчиите" обърнаха с 3:1 "Лестър" след впечатляващо второ полувреме и постигнаха 10-а поредна победа във всички турнири.

Само в Премиър лийг последователните успехи на тима на Унай Емери" са 7. По този начин Арсенал настигна градските си съперници "Челси" и "Тотнъм". Трите отбора имат по 21 точки - само с две по-малко от лидерите "Манчестър Сити" и "Ливърпул".

Ектор Белерин си вкара автогол в 31-ата минута и Лестър взе заслужен аванс, защото играеше по-добре до момента.

Домакините изравниха в края на полувремето чрез Месут Йозил, а през второто полувреме два гола на резервата Пиер-Емерик Обамеянг донесоха победата на Арсенал.