БНР | 26.10.2018 07:26:51 | 235

Георги Миланов титуляр при победа на "МОЛ Види"

Георги Миланов беше титуляр за "МОЛ Види" при победата с 2:0 като гост срещу ПАОК в Солун в двубой от група "L" на турнира Лига Европа. Българският халф игра до 79-ата минута на срещата, когато беше заменен от Бобан Николов.

Попаденията за унгарския шампион бяха реализирани от Шабош Хущи в 12-ата минута и от Стопира в последните секунди на първата част.

"Види" има 3 точки след постигането си на първия успех в надпреварата, а ПАОК има същия актив.

В другата среща от тази група "Челси" победи лесно с 3:1 у дома БАТЕ Борисов. Хеттрик постигна Рубен Лофтъс-Чийк, а резултатът вече беше 2:0 в осмата минута. Само след 120 секунди игра Давиде Дзапакоста центрира в наказателното поле и Лофтъс-Чийк даде аванс в полза на лондончани, а шест минути след това отново той се разписа във вратата на гостите от Беларус след изпълнение на корнер от Уилиан.

В 54-ата минута Рубен Лофтъс-Чийк оформи хеттрика си с удар от наказателното поле. Алексей Риос отбеляза почетния гол в полза на Беларусите 11 минути преди изтичане на редовното време. "Челси" има 9 точки на първо място, докато БАТЕ е със само 3 спечелени точки.

В група "G" "Спартак" (Москва) и Ивелин Попов стигнаха до равенство 0:0 при гостуването на "Рейнджърс". Българският национал влезе в игра като резерва в 84-ата минута, заменяйки Михаил Игнатиев.

"Рейнджърс" е на първо място в групата с 5 точки, докато "Спартак" има само 2 точки на четвъртата позиция за момента.