БНР | 05.11.2018 06:36:42 | 105

"Милан" с труден успех в Италия

Отборът на "Милан" спечели много трудно с 1:0 при гостуването си срещу "Удинезе" в последен двубой от 11-ия кръг в италианския футболен шампионат.
Преди почивката Сусо имаше две възможности за гол, но не успя да се възползва от тях. Съотборникът му в гостуващия отбор Гонсало Игуаин получи контузия и беше заменен принудително в 35-ата минута от Саму Кастийехо.
След почивката отново Сусо отново не можа да даде аванс за "росонерите", а един път и вратарят на гостите Джанлуиджи Донарума се намеси решително след удар на Игнасио Пусето.
В края на двубоя влезлият като резерва Брам Нуйтинк от домакините беше отстранен от игра с червен картон.
В добавеното време капитанът Алесио Романьоли с удар с левия крак осигури ценния успех за "Милан".
"Росонерите" са на четвърто място в класирането с актив от 21 точки, докато "Удинезе" има само 9 точки на 16-ата позиция.