БНР | 10.11.2018 04:45:24 | 208

Нестор Ел Маестро: Всеки мач е труден

Старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро бе доволен след победата на тима си с 3:0 над "Витоша". "Червените" пропуснаха много положения, но все пак вкараха в последните десетина минути на срещата. Мауридес даде аванс в 79-та минута, а в заключителните Кирил Десподов и отново Мауридес донесоха успеха на ЦСКА.

"Всеки мач е труден. Доволен съм от концентрацията и професионалното представяне. Трябваше да спечелим. Резултатът е справедлив. Паузата за националните отбори е предимство за нас. Ще свършим добра работа през идната седмица.

Трябваше да се справим със сериозен опонент, който бе добре подреден. Витоша дойде тук да се защитава. Бях сигурен, че моите футболисти ще вкарат. Положителното е, че оставихме опонента далеч от нашата врата и създадохме доста положения.

Още от първия ден усещам подкрепата на ръководството. Аз съм много мотивиран и уверен от свята работа в ЦСКА", каза Нестор Ел Маестро.