БНР | 06.12.2018 15:34:28 | 118

Tреньорът на "Верея" иска нови футболисти

"Имаме нужда от нови футболисти, ръководството на клуба преговаря за привличането им през паузата". Това заяви след загубата от "Витоша" с 0:2 Небойша Миличич. Старши-треньорът на "Верея" поздрави домакините за успеха.

"Поздравявам отбора на Бистрица, мисля, че заслужено спечелиха. Опитахме се през първото полувреме да играем на контраатаки, имахме един добър шанс за гол - удар в гредата на Здравко Илиев. Нашите съперници показаха дисциплина и устойчивост. През второто имахме инициативата, опитахме ние да създаваме положенията, но не бяхме прецизни. А те ни изненадаха с контраатаки. Битката беше в средата на терена, не само преди почивката, но през целия мач. И през второто полувреме наложихме превес точно там, за разлика от първото. Съперникът ни е много организиран отбор. Опитахме се да комбинираме. Нямаме обаче този нужен завършващ удар, логично е да не вземем нищо. Не че имаме много време да променяме нещо в играта, едва три дни", каза Небойша Миличич. Чуйте още от него: