БНР | 03.01.2019 06:37:46 | 329

Четвърта поредна победа на Юнайтед на Солскяер

Манчестър Юнайтед продължава победната си серия под ръководството на временния си мениджър Оле Гунар Солскяер. "Червените дяволи" стигнаха до успеха с 2:0 над Нюкасъл в среща от 21-ия кръг на Висшата лига. Това бе четвърти пореден успех под ръководството на норвежеца.

Резервата Ромелу Лукаку откри резултата в 64-ата минута, а Маркъс Рашфорд вкара втори гол в 80-ата минута, след като получи отлично подаване от Алексис Санчес. Манчестър Юнайтед вече има актив от 38 точки и заема 6-ото място в класирането. Нюкасъл пък остава на 15-ата позиция с 18 пункта.

Челси разочарова на своя стадион срещу Саутхямптън, след като завърши 0:0. Лондончани имаха доста кадрови проблеми, но въпреки това контролираха събитията на терена. Футболистите на Маурицио Сари обаче трудно достигаха до голови положения.

Челси създаде интересни моменти пред вратата на Саутхямптън, но те бяха пропуснати от Еден Азар и Алваро Мората. Попадение на испанеца в 71-ата минута бе отменено поради засада.

Борнемут и Уотфорд направиха зрелищно равенство 3:3. Всичките голове паднаха преди почивката, а четири от тях дойдоха в рамките на 6 минути. Вечерта ще се запомни и с това, че заради малък пожар на стадиона началото на срещата закъсня с 15 минути.