БНР | 02.02.2019 04:22:48 | 241

Треньорът на Лудогорец: Допускаме изключително леки голове

"Допускаме изключително леки голове, а това не е добре". Това заяви старши-треньорът на Лудогорец Антони Здравков след успеха на шампионите с 4:3 срещу руския Ахмат в контрола, играна в Белек. Специалистът отговори и на въпрос за напускането на Густаво Кампаняро.

"До 60-65 минута отборът показа добра игра. Имаше атаки, голови положения. В защита имаше две-три положения. След 65-ата минута направихме някои смени и не се оправда тяхното влизане. Влязоха хора, на които се разчита по-малко. Хора, които имат самочувствие, че трябва да играят, но за пореден път когато влязоха, се видя, че нещата не се получават. Допуснахме изключително леки голове. Елементарни действия, при които не предполагаше да се допусне гол, а ние пуснахме два. На първо място го отдавам на подценяване на ситуацията, а след това и на лоша преценка. Това бяха строго индивудуални грешки на играч, а не колективни. Няма какво да работи един треньор в тези аспекти, те са вътре в играча. Той трябва да изчисти главата си. Напускането на Кампаняро е въпрос към спортния директор. Докато беше при нас, не е дал повод за коментари. Това е негово и на ръководството решение", завърши треньорът на Лудогорец.