БНР | 15.02.2019 18:44:41 | 138

Треньорът на Лудогорец: Сами сме си виновни

Старши-треньорът на футболния ни шампион Лудогорец Антони Здравков бе видимо разочарован от равенството 0:0 срещу тима на Верея в среща от 21-ия кръг на първа лига.

"Случи се това, което очаквахме - Верея да играе близо до вратата си и пространството да е сгъстено. Трудно ни беше, но мисля, че въпреки това създадохме много ситуации за гол. Ние сами сме си виновни, че не вкарахме. Подценяване обаче определено нямаше, тъй като само през първото полувреме имахме четири стопроцентови положения. Всичко пробвахме, просто не успяхме да вкараме. Няма как да съм доволен, защото не победихме. Ако бяхме вкарали едно от четирите си положения преди почивката, мачът щеше да отиде в съвсем друга посока. Днес противникът не отправи нито един удар към нашата врата, но само ние сме си виновни, че не вкарахме", каза Антони Здравков.