БНР | 09.03.2019 18:53:45 | 96

Волейболистките на Берое изпуснаха второто място

Отборът на Берое отстъпи второто място в класирането в последния, 14-ти кръг от редовния сезон на първенството по волейбол след загуба с 2:3 (25:12, 25:21, 23:25, 23:25, 11:15) като домакин на Раковски (Димитровград). В същото време Левски надигра ЦСКА с 3:0 (25:22, 25:23, 25:16) и така изпрати Берое на трето място в плейофите. В третата среща от кръга Марица Пловдив победи Казанлък Волей с 3:0 (25:7, 25:14, 25:13).

В четвъртфиналите пловдивчанки ще играят срещу осмия в крайното класиране на редовния сезон в първенството Перун (Варна). Двата отбора се разбраха и двете срещи да се играят в Пловдив. Мачовете ще бъдат на 13 и 14 март от 18:00 часа в зала "Колодрума". Останалите четвъртфинални двойки са Левски - Казанлък Волей, Берое – Славия и Раковски – ЦСКА. Играе се до две победи.