БНР | 15.04.2019 03:25:26 | 85

Интер победи Фрозиноне, трети е в Италия

Интер Милано победи с 3:1 като гост застрашения от изпадане Фрозиноне в двубой от 32-ия кръг в италианския шампионат.

"Нерадзурите" откриха резултата още в 19-ата минута чрез Раджа Наинголан, който се разписа с глава след центриране на Данило Д'Амброзио.

В 35-ата минута Роман Чибса направи нарушение в наказателното поле и Иван Перишич превърна в гол отсъдената дузпа.

Франческо Касата отбеляза почетен гол в полза на домакините в 61-ата минута, но Интер фиксира крайното 3:1 с попадение на Матиас Весино в третата минута на добавеното време.

Гостите имат само едно поражение в последните си шест двубоя в Серия А и заемат третото място с актив от 60 точки. Фрозиноне изгуби четири от пет срещи и е в зоната на изпадащите със само 23 точки.