БНР | 24.04.2019 18:56:19 | 64

Любослав Пенев: Правим подаръци

"Прекрасен мач. Поздравявам и двата отбора. Направихме много добър мач, но за жалост продължава само един отбор". Това заяви Любослав Пенев  след мача-реванш от полуфиналите за Купата на България срещу Ботев (Пловдив) (3:3). Пловдивчани се класираха за финала с общ резултат 6:5:

"Подценихме корнера и бяхме изненадани с един гол и това ни елиминира. В такива мачове виждам положителното, но нямаме право да проспиваме първите 45 минути. Изиграхме прекрасно второ полувреме, но футболът се играе 90 минути.
Правим подаръци, с които не съм съгласен. Имаме неща за коригиране. Поздравявам Ботев с отиването на финал.
В такива битки имаме нужда от всички футболисти, Бодуров е основен футболист и неговото наказание вероятно е повлияло.
Относно съдиите - не искам помощ, не искам и да ни ощетяват. Нищо повече", добави Любослав Пенев.