БНР | 12.05.2019 04:33:59 | 103

МОЛ Види с успех в Унгария без Георги Миланов

Отборът на МОЛ Види записа победа с 4:2 в домакинството си на МТК Будапеща от 32-ия кръг на първенството на Унгария. Българинът Георги Миланов не бе в групата на домакините за този мач. МТК пък игра с човек по-малко от 78-ата минута, когато Баки получи червен картон.
Срещата предложи доста емоции за зрителите. Гостите първи откриха резултата чрез Диало в 24-ата минута, но в 32-ата Хущи изравни от дузпа.
Домакините се активизираха през втората част и дръптаха напред в резултата с голове на Николов в 64-ата и Него в 87-ата минута.
Кулчар върна надеждите на гостите в 89-ата минута, но Ковач подпечата успеха на МОЛ Види в 91-ата минута.
Въпреки тази победа МОЛ Види остава на 2-ото място с 60 точки. МТК пък се намира на предпоследната 11-а позиция с 34 точки.