БНР | 13.05.2019 10:24:09 | 246

Георги Тодоров: Победата ще даде самочувствие за Лудогорец и ЦСКА София

"Победата над Черно море ще ни даде самочувствие за предстоящите мачове срещу Лудогорец и ЦСКА София". Това заяви Георги Тодоров след успеха с 5:1 срещу Черно море в среща от 33-ия кръг на футболното ни първенство - първа шестица. Старши-треньорът на Левски похвали футболистите си, но не им спести и критиките.

"Започнахме неубедително в първите минути, но след това отбелязахме хубави голове и зарадвахме публиката.  За два мача вкарахме осем гола. Ще се радвам, ако младите момчета успеят да се наложат в титулярния състав. Върнаха се усмивките, настроението за работа и се надявам така да изкараме до края на сезона.  Деян Иванов има проблем в глезена. Той има да наваксва много, не е играл дълго време и не е готов физически за 90 минути. Би било хубаво да завършим втори в класирането, но важното е да играем добре. Ще търсим победата във всеки един мач. Тази победа ще ни даде по-голямо самочувствие за предстоящите мачове с Лудогорец и ЦСКА", добави Георги Тодоров. Чуйте още от него: