Cross.bg | 08.06.2019 05:43:00 | 226

„Трикольорите“ не успяха да преодолеят тима на Чехия, като отстъпиха с 1:2

Красимир Балъков започна със загуба работата си като селекционер на мъжкия ни национален отбор по футбол. „Трикольорите“ не успяха да преодолеят тима на Чехия, като отстъпиха с 1:2 в третата си среща от квалификационния цикъл за европейското първенство догодина. Исмаил Иса откри резултата на стадион „Дженерали Арена в Прага, след като се разписа в третата минута с глава. Патрик Шик изравни в 19-ата минута. Пет минути след подновяването на играта отново футболистът на Рома се разписа, за да доведе нещата до пълен обрат. Двубоят започна с едноминутно мълчание в памет на Ленарт Йохансон, като двата тима играха с черни ленти на ръцете в памет на бившия президент на УЕФА. Така националите ни вече имат в актива си две равенства и една загуба.    Класиране в Първа група : 1. Англия - 6 точки2. Чехия - 3 точки3. Косово - 2 точки4. България - 2 точки5. Черна гора - 2 точки   Втора група:Литва - Люксембург -1:1 Украйна - Сърбия - 5:0 Класиране: 1. Украйна - 7 точки2. Люксембург  - 4 точки3. Португалия  - 2 точки4. Литва - 1 точка5. Сърбия - 1 точка   Четвърта група:Грузия - Гибралтар - 3:0 Дания - Ирландия - 1:1 Класиране: 1. Ирландия - 7 точки2. Швейцария  - 4 точки3. Грузия  - 3 точки4. Дания - 2 точки5