БНР | 22.06.2019 17:33:58 | 144

ЦСКА 1948 вкара два гола на Локомотив (Сф)

Отборът по футбол на ЦСКА 1948 постигна втора победа във втората си лятна контрола. Пред около 300 зрители на стадиона в квартал Надежда червените спечелих с 2:0 срещу домакина Локомотив (София). Първият гол бе на Мартин Тошев, който вкара уникален гол още в третата минута, като намери топката от въздуха и от близо 25 метра я изпрати под гредата. Последваха минути на здрава битка, като съперниците направиха по един пропуск до почивката. Първо Китан Василев остана сам срещу Наумов, но вратарят на ЦСКА 1948 спаси великолепно. После Климентов и Тони Иванов пропуснаха последователно след отлична контра на червените.

Втората част бяха направени много промени в съставите, но ЦСКА определено бе по-добрият тим на терена. При отлична атака отдясно Гущеров се измъкна и пусна на Валентин Йосков, който реализира за 2:0. До края нямаше кой знае какви положения, като домакините трудно минаваха дори центъра. В самия край Милко Георгиев бе изгонен с два жълти картона за разкарване на топката и разправия с Евгени Зюмбулев от домакините.