БНР | 07.07.2019 19:41:34 | 94

Локомотив (Пловдив) надигра Монтана

Носителят на Купата на България по футбол Локомотив Пловдив победи втородивизионния Монтана с 2:0 в последната си контролна среща от предсезонната подготовка.
Възпитаниците на Бруно Акрапович  вкараха по веднъж в всяко полувреме на "Лаута" и заслужено стигнаха до успеха.
Бирсент Карагерен отбеляза гол в средата на първото полувреме с удар от десетина метра, а резервата Един Бахтич оформи успеха в 71-ата минута след контраатака.
В отсъствието на титулярния капитан на "железничарите" Димитър Илиев лентата носеше завърналият се в състава Георги Илиев.
Пред срещата пред феновете бе представен тима на "черно-белите" за новото първенство.
Локомотив стартира сезона в Първа лига с гостуване на Черно море във Варна на 14 юли от 21:00 часа.