БНР | 14.09.2019 20:06:27 | 149

Треньорът на Ботев (Пловдив): Не заслужавахме да загубим

"Не заслужавахме за загубим". Това заяви старши-треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Петрович след загубата с 0:1 от състава на ЦСКА София с 0:1 в среща от деветия кръг на футболното ни първенство.

"През първото полувреме играхме силно, дори по-добре от съперника и можехме да поведем в резултата. ЦСКА София ни победи без да ни превъзхожда. На почивката си говорихме, че не трябва да позволяваме на съперника да ни притиска и да държим топката. Разочарован съм, защото загубихме мач, в който не трябваше да падаме. Тодор Неделев помагаше в дефанзивен план. В предни позиции знаем какво може, но днес не съумя да го направи и не само той в този тежък мач. В Ботев съм старши треньор. Какви са решенията на ръководството, трябва да попитате тях. Във вторник чух, че се минава да полиграф. Аз не съм  минал. Няма и какво да крия. Не бих се и съгласил да минавам. Не знам защо играчите бяха подложени на това.", каза Желко Петрович.