БНР | 23.09.2019 07:30:32 | 59

Предупреждение в Англия: Скоро Сити ще вкара 10 на някой отбор

Вратарят на Уотфорд Бен Фостър се успокоява след получените 8 гола от Манчестър Сити (0:8) през уикенда, че някои негови колеги няма да имат този късмет и ще бъдат пронизани 10 пъти.

"Няма да бъде дълго чакано времето, в което те ще вкарат 10 гола. Дори можеха да го направят и срещу нас, казва Фостър. Допуснал пет гола в рамките на първите 18 минути, той смята за много лош късмет да срещнат Сити точно след неочакваното поражение от Норич в предишния кръг.

"Резултат 5:0 на полувремето ме накара да се почувствам тотално в безтегловност, качих се направо на Луната. Като вратар, идеята е да се справиш, да допуснеш 1 или два гола максимум. Но това, което направиха, е просто невероятно. Няма да бъде далеч денят, в който играчите на Пеп Гуардиола ще вкарат 9 или 10 гола.

"Доста са бързи и креативни, трудно е да бъдат спрени. На моменти беше просто страшно да гледаш как пред очите ти се създават положение след положение. Никак не беше забавно, оплаква се вратарят Бен Фостър пред британските медии.