БНР | 28.09.2019 19:42:18 | 79

Петър Хубчев: Много труден мач срещу силен противник

Старши треньорът на Левски Петър Хубчев заяви след победата с 3:1 в домакинството срещу Ботев (Враца) в мача от 11-ия кръг на Първа лига по футбол: „Много труден мач срещу силен противник. Имахме слаби 20-25 минути през второто полувреме. Радвам се, че ги преодоляхме. Победата не беше никак лесна. Притеснението го имаме преди мач. Нормално е да има спадове в играта по време на мач. Това го има и при по-големите отбори. Създадохме добри положения.

Не искам да коментирам съдийството. Предстоящата среща с Лудогорец не е най-трудната. Откакто водя Левски не сме имали нито един лесен мач. Ако загубим три точки срещу Лудогорец са три точки, ако бяхме загубили днес щеше да бъде същото. Отчет за представянето ни ще правим след края на първенството.

Станислав Костов ще остане още няколко дни в клиниката. Казаха ми, че всичко е минало добре. Той е важен за колектива. Винаги играе със сърце“.