БНР | 01.10.2019 19:31:27 | 166

Литекс сложи край на победната серия на ЦСКА 1948

Литекс сложи край на победната серия на лидера във Втора футболна лига ЦСКА 1948, като в среща от 10-ия кръг го победи с 1:0.

Единственото попадение вкара Георги Иванов в 74-ата минута с удар извън наказателното поле.

"Червените" от София играха много слабо, бавно и без никакво желание, което улесни максимално домакините.

Тимът на Литекс не блестеше с кой знае какви футболни достойнства, като заложиха на здрава защита и плътно подреждане.

Домакините можеха да открият резултата в 53-ата минута, когато Тонислав Йорданов стреля опасно, но Даниел Наумов спаси.

В 66-ата минута пак той изпусна чисто голово положение, като от 3-4 метра с глава прати топката над гредата.

В 74-ата минута домакините откриха с чудесния изстрел по земя на Георги Иванов, а в добавеното време при една контраатака Тонислав Йорданов от три метра отново изпрати топката в аут.