БНР | 22.10.2019 04:55:43 | 81

Бреша и Фиорентина не успяха да си отбележат гол

Бреша и Фиорентина завършиха 0:0 в последния мач от 8-ия кръг на италианското футболно първенство.

Гостите от Флоренция доминираха почти през цялата среща, но не успяха да стигнат до четвърта поредна победа.

Двубоят на "Марио Ригамонти" започна с известно закъснение, защото натовареният трафик забави пристигането на гостите.

Винченцо Монтела заложи в шести пореден мач на един и същ състав, а сред титулярите на Бреша не беше Марио Балотели.

Вместо него започна Флориан Айе, който прати топката в мрежата на Фиорентина още в началните минути, но попадението му беше отменено след преразглеждане на ситуацията с ВАР.

В последните минути Херман Песейя и Гаетано Кастровили пропуснаха да донесат трите точки на Фиорентина след страхотни пропуски.