БНР | 09.11.2019 20:46:29 | 117

Крушчич: Страхувах се да не получим гол

"Страхувах се да не получим някой случаен гол, те имаха греда в края на мача. Имахме и късмет, но победата ни е заслужена". Това заяви след победата над Славия Милош Крушчич. Старши-треньорът на ЦСКА София бе доволен от успеха с 1:0 в среща от 16-ия кръг на футболното ни първенство.

"Доволен съм от играта и резултата. Труден мач за нас. Те нямаха поражение в пет поредни мача в първенството. Заслужено победихме и можеше по-рано да затворим мача, имахме толкова много положения.
Всички твърдят, че през второто полувреме играем по-добре. Организирани сме  играем на високо темпо. Винаги се получава, че след почивката бележим голове.
Беше много трудно днес, знаехме, че ще бъде така. Важен успех, винаги е трудно да се играе преди пауза за националните отбори. Тази победа е за феновете. Не е било подценяване в последните минути на този мач. Няма да подценим и следващия съперник.
Тази победа ни дава спокойствие. Искам да продължим по същия начин", добави Милош Крушчич.