Fakti.bg | 07.06.2020 09:55:01 | 120

Брутално! Такъв нокаут не се вижда никак често (ВИДЕО)

Коди Гарбранд удиви всички на бойното шоу UFC 250. След три поредни загуби мнозина го бяха тотално отписали, но ето че се завърна с нокаут. И то какъв! Гарбранд се наведе и подлъга бразилеца Рафаел Асунсао, който тръгна в атака и беше засечен с изключително чист и зрелищен десен крос, предава boec.bg.

Нокаутът е записан в 4:59 от втория рунд, но в реално време се чу точно със сирената.

Бившият шампион в категория „петел“ прати съперника си в несвяст. Асунсао имаше нужда от няколко минути, за да успее да се изправи отново на крака без чужда помощ.

Cody Garbrandt is back #UFC250 pic.twitter.com/6W2R0LZ3nI

— Josh???? (@_jrickz) June 7, 2020

Първият рунд беше тактическо надиграване. И двамата бойци спазваха дистанция и не пуснаха много удари. Бразилецът сменяше гарда и се опитваше да намери пролука в защитата на Гарбранд, но без успех.

Втората част беше много по-интересна, а завършекът ще бъде повтарян още дълго. Това е първа победа за Коди Гарбранд от 2016 година. Предстои да видим дали ще успее да рестартира кариерата си – началото е дадено.