БНР | 02.07.2020 04:38:46 | 128

Ивелин Попов донесе точка на Ростов

Ивелин Попов влезе като резерва в 71-ата минута и вкара гол от дузпа за отбора на Ростов, който завърши 1:1 като домакин на Краснодар в мач от 25-ия кръг на руската Премиер лига по футбол. Бившият капитан на националния отбор се разписа в добавеното време на мача, който остава в историята като най-продължителният в руския елит. Футболистите останаха на терена цели 111 минути и 15 секунди, като в самия край Попов получи и жълт картон. След мача Попов, който бе в изолация заради положителна проба от коронавирус, написа в социалните мрежи: „Паузата беше дълга, стараех се да не губя концентрация и темпо“.

Лидер е Зенит с 59 т, следват Локомотив Москва с 48, Краснодар има 45, а четвърти е Ростов с 42 т.