БНР | 21.09.2020 03:15:33 | 101

Марсилия се спаси с гол в 85-ата минута

Марсилия завърши 1:1 срещу гостуващия Лил в среща от четвъртия кръг на френското футболно първенство.

Домакините се добраха до равенството с гол на Валер Жермен пет минути преди края. Той се разписа с глава отблизо след центриране от корнер от дясно на Морган Сансон.

Лил създаде повече положения и може да съжалява за пропуснатата победа, след като откри резултата в началото на второто полувреме. Луис Араужо вкара с удар по тревата от 15 метра след асистенция на Жонатан Бамба, но гостите не успяха да удържат преднината си.

Тимът на Кристоф Галтие все пак остана непобеден от началото на сезона и с 8 точки заема петото място в подреждането, но пропусна да се изравни с лидерите Сент Етиен и Рен. Марсилия е седми със 7 точки.