БНР | 27.02.2021 15:32:31 | 72

По-добри сме от Лудогорец, твърди Бруно Акрапович

Треньорът на ЦСКА - София Бруно Акрапович е убеден, че има по-добър отбор от Лудогорец независимо от поражението с 0:1 в Разград. Босненският специалист заяви, че отборът му е показал, че е по-добър на терена, но е загубил заради разконцентрирана игра през първото полувреме.

"Причината за загубата е първото полувреме. Дадохме го на противника, а не знаем защо. Играчите не реагираха така, както искам аз. Ние сме по-добрите, казах им на момчетата - то се вижда на терена, технически стоим по-добре, но трябва да сме концентрирани, да играем силно от първата минута. Не съм доволен. Не направихме нещата както трябва. Понякога съдията свиреше без причина, спираше акциите. Имахме достатъчно възможности да уцелим вратата, но последният удар го нямаше. Кайседо взе топката преди Тиаго, но случва се и това. Мислехме как да дублираме техните крила, но тренировката е едно, а терена е друго. Работихме два-три дни, но получихме гол от такава ситуация, затова съм ядосан още повече. Нещата покрай новите играчи със сигурност ще се подобряват, но трябва време. Двама влязоха за първи път, това не е лесно за един треньор. Новите имат качество, ще стават по-добри, но трябва през това време да събираме и точки. Още сме в играта - виждам, че можем да доминираме, другият път ще ги надиграваме 90 минути. Беше въпрос на време кога ще влезе топката", каза Бруно Акрапович.