Fakti.bg | 04.03.2021 19:57:53 | 234

Тотнъм се измъчи срещу Фулъм, но победи

Жозе Моуриньо и неговият Тотнъм записаха рудна победа с 1:0 като гост над Фулъм в среща от 33-ия кръг на английската Виса лига. Двата лондонски тима си спретнаха хубав мач, в който Тотнъм откри резултата с попадение на играч на домакините. Абдул Насир Адарабийо заби топката в собствената си врата в 19-ата минута и даде аванс на съперника.

"Шпорите" имаха претенции за дузпа в 36-ата минута, но реферът Дейвид Кут разгледа ситуацията с VAR и реши да не отсъжда наказателен удар. Системата за видео арбитраж се намеси решително и в 64-ата минута, когато гол на домакините беше отменен заради игра с ръка.

До края на мача Фулъм опита натиск, но Тотнъм беше по-близо до гола, но Хари Кейн не успя да се разпише в 84-ата минута.