Отбор от четвърта дивизия сложи поливна система на своя терен

На 10 ноември, символична дата за България, за първи път беше въведена в експлоатация изцяло нова модерна поливна система на футболния терен в село Петърч, община Костинброд.
След изграждането на нови съблекални, с общи усилия и подкрепата на Община Костинброд, Общински съвет Костинброд и Кметство Петърч, беше реализиран и този проект.
Правилното и редовно поливане е ключова част от поддръжката на футболното игрище, което се използва активно не само от ФК "Петърч", но и от много спортуващи хора от района.
Освен това около терена са поставени и нови скамейки за публиката с общо 120 седящи места, което допълнително ще подобри условията на стадиона на тима от четвъртото ниво на родния футбол.
ФК Петърч участва в Областна футболна група София – Запад. Лидер в дивизията е ФК Етрополе, а отборът от костинбродското село към момента заема 5-о място с добри шансове за челните места.
Прочети цялата публикация



Ботев Враца взе трите точки срещу Спартак (Варна)
Дубълът на Лудогорец се върна на победния път
Станимир Стоилов: Гьозтепе показа най-силната си игра като гост този сезон
Хърватия с обрат срещу Черна гора в Подгорица
Турция: Удобният автократ Ердоган
Българин игра цял мач за Милан
Аматьорският Надежда (Доброславци) подсилва редиците с бившия национал Георги Божилов
Слот за Салах: Трябва да реагираме като клуб след такива думи
Ван И призова Германия за сътрудничество и подкрепа по въпроса за Тайван
Спалети: Ако не контролираш топката срещу Наполи, ставаш пътник
10 ранени след мощното земетресение в Япония
Немският политолог Патрик Бааб: Зеленски може да опита да избяга от Украйна
САЩ ще свият подкрепата си за Киев след изплащането на последните траншове от заема на Г-7
Израел започна нова серия от удари по Южен Ливан
Мерц призна, че думите му за миграцията и облика на германските градове, може би не са били напълно уместни
Politico: Токио отказа на Брюксел да конфискува руски активи "по законови причини"
Камбоджа обстрелва източните провинции на Тайланд
САЩ притискат Зеленски да отстъпи територии в Донбас. "Нямаме законно и морално право на това", отвърна главата на Киев
Путин определи колко да пият руснаците и разпореди незабавно преструктуриране на руската икономика
Матю Уитакър: Тръмп може да се откаже от усилията за разрешаване на конфликта в Украйна