Карадайъ: Едните партньори на ГЕРБ искат да излезем от ЕС, а другите от НАТО

“Едните партньори на ГЕРБ искат да излезем от Европейския съюз, а другите от НАТО.” Така лидерът на ДПС Мустафа Карадайъ коментира сутрешното изказване на лидера на “Воля” Веселин Марешки пред БНР, че ще иска организиране на референдум за излизане от НАТО. “Това е ярка демонстрация на популизъм”, категоричен бе той. “Това е ГЕРБ.
Прочети цялата публикация



Стефан Антонов: Стратегията за сигурност на САЩ: Тръмп срещу Европа - разделяй, купувай и командвай
Какво пишат медиите в Германия за оставката в България
САЩ преобръщат историята
Какво са знаели германските тайни служби за Путин
Естония изяви готовност за изпращане на военни части в Украйна: ще получи ли Киев гаранции за сигурност
Още оръжие за Украйна: как НАТО засилва натиска над Русия
Axios: САЩ искат да постигнат споразумение с Украйна за територии и сигурност
Костадин Костадинов: Незабавна оставка на мафиотския кабинет!
Илиян Василев: Пеевски показа на Борисов кой "кара влака", използвайки тотално пленената от него БСП
Кирил Дмитриев: Мирният план на Тръмп спасява Украйна от загуба на още земи и животи, но подстрекателите искат още боеве
Удължителният закон за бюджета влиза в комисия в парламента
Крайнодесния президент на Чили го чакат окопи, огради като в Унгария и много самота
Молдова ще конфискува горивния терминал на "Лукойл" на летището в Кишинев
Politico: Белият дом отправи ултиматум към Украйна - гаранции за сигурност срещу териториални отстъпки
16 декември 1770 г. Роден е Лудвиг ван Бетовен ВИДЕО
Американски военни унищожиха три лодки и убиха осем души в Тихия океан
Важно за шофьорите: Днес и утре! Възможни са затруднения при купуване на е-винетки
Италианският вицепремиер Матео Салвини: Санкциите срещу Русия поставиха западните икономики на колене
Кой е Ник Райнер, синът на режисьора Роб Райнер? Той беше бездомен и наркоман, сега е заподозрян в убийството на родителите си.
Стармър: „Коалицията на желаещите“ е подготвила планове за разполагане на войски в Украйна