Борисов с джипа в Русе: Обадих се на Силвия Великова, не познавам шефа на БНР

Премиерът Бойко Борисов пристигна с джипа си в Русе и коментира оттам скандала в БНР с журналистката Силвия Великова.
"Когато научих за свалянето на Силвия Великова, аз й се обадих лично, за да ми потвърди. Не познавам директора на БНР. Не знам защо я направиха тази глупост. Имам чувството, че го правят нарочно. Не знам вече и кой, каза Борисов.
Той посети спортна зала и професионалната гимназия по облекло, където се огледа в уникално венецианско огледало, инкрустирано със седеф. "Сигурно затова изглеждах по-красив", пошегува се премиерът, цитиран от Дарик.
"Тодор Живков "Хемус“ я беше направил до Правец. Правим много неща, но винаги има един-два негатива“, каза още Борисов. "Ще пуснем магистралата до Боаза, до пресичането с пътя Русе - Велико Търново. Търговище - Шумен се строи много усилено. Ако всяко правителство беше правило по една магистрала... Ние правим седем наведнъж, похвали се Бойко Борисов.
"Доволен съм от вида на град Русе. Доволен съм от работата на Пламен Стоилов. Въпреки това няма да го подкрепя за нов мандат, защото искам да освежа партията. Никой от нас не е женен за поста си. Аз два пъти напускам премиерския по моя воля. Кметът ще почива, ще помага“, допълни Борисов.
Прочети цялата публикация



БГ абсурди в „Гинес“: Най-шантавите рекорди, с които нашенци смаяха света
Вандалска проява срещу централния офис на ДПС в Благоевград
Тома Биков: Десислава Атанасова беше изключително добър председател на нашата парламентарна група
Журналист: Радев не е онзи гръмовержец, който ще разцепи модела на две
Фестивално лято: Джаз, кино под звездите и улична магия превземат България на 2 юли
Евгений Кънев: ЕС няма да позволи реанимацията на модела Пеевски-Борисов в бюджета на Румен Радев
Танцьорите от с. Катунци спечелиха наградата на кмета на Русе на фестивала „Сцена под липите“
Почина Бренда Фрикър - актрисата, изиграла Дамата с гълъбите в „Сам вкъщи 2“
Ирански ответни удари след седмата атака на САЩ ОБОБЩЕНИЕ
Китанов: Не бях играл дълго, атмосферата на "Герена" е приятна
52-годишната Стефания Колева се показа без грим (СНИМКА)
Шеф Андре Токев: Търсим винаги само най-лошото, за да злорадстваме на гърба на другите
Единицата мярка за ядрено излъчване може да бъде преименувана за нас от един радий, на един радэв
Демерджиев: Прокуратурата е доста колеблива в действията си
София се задушава – искат постоянна нискоемисионна зона, 3 месеца не стигат
Националите с успех над Китай в Лигата на нациите
Отбелязваме 189 години от рождението на Васил Левски