Лияна и Анелия си направиха селфита с красивите си дъщери

Две от популярните изпълнителки на българската музикална сцена - Лияна и Анелия си направиха селфитa с дъщерите си Дениз и Ивон. Сега е времето, в което те могат да прекарат повече време заедно и да поговорят на различни теми, за които преди все не е оставало време, предвид множеството участия и натоварен работен график, пише trafficnews.bg.
"Най- Божествената любов.. За , която благодаря всяка секунда на Бог", пише Лияна към снимката. Анелия, пък предпочете да си спести думите и просто публикува три сърчица.
View this post on InstagramНай- Божествената любов..????За , която благодаря всяка секунда на Бог????????♥️♥️???????? @deniz_yoz
Впечатление прави, че въпреки разликата в годините, Дениз и Ивон по нищо не отстъпват по външен вид на красивите си майки. След множество спекулации по темата дали имат или нямат хиалурон и други интервенции, момичетата са категорични, че не са прибягвали до подобни намеси и всичко по тях е натурално.
View this post on Instagram❤️❤️❤️
Двете момичета са и близки приятелки, а на общите снимки, които публикуват, те определят себе си дори като „сестри”. Доскоро Ивон и Дениз често са забелязвани да обикалят популярните заведения в столицата и изглежда не се интересуват особено от хорското мнение.
17-годишната Дениз е плод на любовта на Лияна с кюрда Махмуд. Времето на социална изолация тя прекарва вкъщи, но и не пропуска да заснеме по някоя и друга фотосесия на терасата, с която да събере лайкове от своите последователи. Наскоро, Дениз взе участие в последния видеоклип на майка си и сподели, че се надява да има и собствена песен в близко бъдеще.
Лияна, пък от своя страна набляга на тренировките и здравословното хранене, за да запази атлетичните си форми. Разбира се, и тя като всички хора понякога има нужда от шоколад, затова си прави т.нар. "мръсни дни", в които похапва "забранени храни".
17-годишната Ивон, пък е от връзката на хазартния бос Коко Динев и фолк певицата Анелия. Ивон не е чак толкова активна в социалните мрежи и публикува само отбрани снимки.
Извънредното положение у нас провокира изпълнителите да открият нови занимания. Анелия признава, че публиката и сцената много ѝ липсват, но пък в периода на карантината е започнала да прави неща, за които преди това не само, че не е имала време, но дори не си е и помисляла.
“Този период е много благодатен за мен и семейството ми. Като се замисля, такава голяма почивка не съм имала след раждането на моята прекрасна дъщеря Ивон“, сподели наскоро в свое интервю звездата, като допълни, че се е отдала на различни домакински задължения.
Анелия се радва и на новия си дом, като вече е започнала да създава био градинка в двора си. “Моят дом е моята крепост“, заявява певицата.
Прочети цялата публикация



В търсене на План Б: Съюзниците след Америка
Аня Пенчева: „Вече играеш… Стоичков“ е мисия да съхраним легендата за Стоичков
Мениджърът на Тотнъм обвини нападател на Астън Вила за мелето след края на мача
Нигерия триумфира над Алжир и се класира на полуфиналите на Купата на африканските нации
Аманда Сейфрид от "Гадни момичета" от 20 години е на хапчета
Протестиращи пред посолството на САЩ в Банкок искат освобождаването на Мадуро
Ема Стоун е най-красивата актриса
Да скъсаш мрежата (09.01.2026)
Дъщерята на Фатик ще става булка
Охранителни камери на летище уловиха северното сияние
Орландо Меджик - Ню Орлиънс Пеликанс 128:118 /репортаж/
Симитли посрещна делегация от Монголия заедно с председателя на Групата за приятелство България – Монголия в 51-вото Народно събрание Росица Кирова
Свиреп студ сковава цяла България в понеделник, градусите падат до...
Българин занесе 3 бидона монети в банката, за да ги размени в евро
Трагедия в Англия: фен на почина по време на мач от ФА Къп
Панатинайкос - Пансерайкос 3:0 /репортаж/
Наполи спря Интер и остави битката за титлата отворена, Скот Мактоминей блеси за гостите
Мандатната въртележка се завърта: Всички чакат избори през март, ще връщат празна папка
Лидерът на "Възраждане": Най-вероятно Гюров ще е следващият служебен премиер
Ал Хилал привлече бивш бранител на Арсенал