Бивш адвокат на ЦСКА: Не подкрепям управленската политика на Гриша Ганчев

Адвокат Радостин Василев, който преди години работеше за ЦСКА, сподели своето мнение за миналите и настоящите събития в клуба от Борисовата градина в интервю за популярния спортен журналист Крум Савов, който има свое авторско предаване в 7/8 TV.
Той никога не е криел, че освен професионалист в своята сфера, е и привърженик на ''армейците''.
''ЦСКА фалира заради дългогодишна грешна политика, не от един и двама, а от няколко последователни собственици. Имаше много тежки дългове - както публични към държавата, така и към персонал, футболисти и контрагенти. Стигна се до свръхзадлъжнялост, но никой не обърна внимание'', заяви адв. Василев.
''В крайна сметка е ясно кой плати за емблемата на ЦСКА, виждаме и кой подкрепя публиката. Трябва обаче да призная, че не подкрепям политиката на г-н Ганчев. Не подкрепям случващото се, защото то не отива на ЦСКА. Клубът много повече маркетингово прилича на Ловеч. Но кой подкрепят феновете – този клуб на „Армията“. Защо Гриша Ганчев не изигра варианта с оздравяване? Защото не желаеше. Не желаеше да оздравява клуба, да връща дълговете, които са трупани от предишни собственици. Искаше да знае категорично с какво се захваща'', каза още Василев.
Прочети цялата публикация



Отново на свобода? Парижки съд решава дали да пусне от затвора бившия президент Никола Саркози
Болтън е изправен пред по-трудна защита от другите противници на Тръмп
Етрополе има добри здравни и демографски показатели, което е положителен знак за развитието на региона
Бивш изпълнителен директор на ЦСКА: Янев запали искрата в "червените"
Днес рожден ден празнува Кирил Десподов, става на 29 години.
Европейските шпиони загърбват недоверието помежду си – благодарение на Тръмп
Доналд Тръмп помилва Рудолф Джулиани
"Помилваният" сирийски президент Ахмед аш Шараа пристигна в САЩ
Бивш министър на Меркел призна: Подценихме намеренията на Путин и това беше огромна грешка на Германия
Билал Бари: Левски трябва да покаже силата на семейството срещу ЦСКА
Румънецът, убил мигранти в Бургаското езеро, остава окончателно в ареста
Корупционното дело срещу кмета Коцев навлиза в съдебна фаза
Министър Тахов: МЗХ ще продължи тенденцията за устойчиво и прозрачно усвояване на европейските средства в сектор „Земеделие“
Москва: Среща между Путин и Тръмп в Будапеща остава възможна
Прокуратурата предаде на съд Благомир Коцев и още четирима, сред които неназован депутат
Пускат движението по ремонтирания участък на АМ „Хемус“, но кога?
Удължиха присъдата на Пи Диди заради нарушения на правилата
Карлос Насар ще се срещне с българите в Лондон
ЕС разследва дали „Гугъл“ крие медийно съдържание
След 21 дни зад решетките: Никола Саркози се върна към старите си навици - джогинг из Париж