Лора Крумова дава всичко за Цитиридис

Хармонията в семейството на Лора Крумова е нарушена заради най-желания телевизионен ерген – Николаос Цитиридис. Журналистката е разделена вече повече от месец с мъжа си Сотир заради по-младия си колега.
За да успокоим бабата на 26-годишния грък, която не пропуска нито една клюка за известния си внук из медиите, тук е мястото за следното важно уточнение: тв водещият не е "разтури къща", нито е страна в любовен триъгълник. Цялата драма е в това, че заради новата си работа Лора Крумова ще изкара без мъжа си почти цялото лято, пише вестник "Ретро".
Преди няма и 3 месеца журналистката се уреди като заместник главен редактор на "Шоуто на Николаос Цитиридис" и в момента е шефка на младия грък. Лора се е отдала изцяло на новите си задължения и всеки ден заедно с подчинените си се трудели върху съдържанието на предаването, намирането на гости и най-вече върху измислянето на въпросите на водещия. Тъй като все още не е минало необходимото време на новата ѝ служба, след което може да излезе в отпуск, Лора Крумова чакала с нетърпение предаването да излезе в лятна ваканция, за да се събере с мъжа си. Това се очаква да стане от 1 август. Поне по тази схема бе разпускан екипът на шоуто предшественик на Цитиридис във вечерния праймтайм на bTV.
Не е тайна, че през зимата благоверният на Лора е учител по ски, а топлите месеци се изнася към морето, където преподава на сърфисти. Още през май Сотир Марков заминал на родното Черноморие. В последните години и Лора прекарваше месеци наред заедно с половинката си край морския бряг, но тогава обстоятелствата го позволяваха – журналистката или бременееше с двете си деца, или пък бе в майчинство след раждането им, пише още седмичникът.
Прочети цялата публикация



Сираков за Димитър Пенев: Беше и хитър, и умен
Какво се случи с актьорите от "Сам вкъщи" и къде са сега
Нов етап за Пирин Благоевград - клубът има нов собственик
Мартин Владимиров: "Шеврон" е близка с Тръмп, може да има сделка с "Лукойл"
Явор Сидеров: Световният ред приключи: идва епоха на грубата сила
Лидерът във Втора лига стартира революционен модел на управление
На CES 2026 Samsung разкрива истинския потенциал на изкуствения интелект за дома
България въвежда еврото със смесица от ентусиазъм и страх
Това са рисковете за световната икономика през 2026 г.
Стои ли геополитическият интерес над националния?
На пазар за фермерски храни (календар за януари)
Георги Гочев: "Защото можем" е началото на всяка една трагедия
Ще е облачно и ще вали дъжд и сняг, има условия за поледици
Украински дрон порази нефтобаза край Волгоград
Европа, става сериозно! След Венецуела Тръмп няма задръжки.
Важните събития в България и по света днес
Съветът за сигурност на ООН ще проведе заседание за Украйна на 12 януари
The Insider: Русия е загубила най-малко 19 генерали от началото на войната
В Бундестага се съгласиха с Макрон за нуждата от разговори с Путин