Продължават съдебните драми между Джони Деп и бившата му

По време на петия ден от процеса на Джони Деп срещу таблоида "The Sun", актьорът свидетелства, че бившата му съпруга Амбър Хърд му е нанесла кроше в стил хеймейкър /със завъртане на тялото за по-голяма сила/, предава Асошиейтед прес, цитирана от life.dir.bg.
Физическата разправа се е случила през април 2016 година по време на пореден скандал в края на краткия им брак. Хърд посегнала на бившия си съпруг след партито за 30-ия ѝ рожден ден. Това станало броени часове, след като Джон Деп разбрал, че бившите му бизнес мениджъри са го завлекли с милиони. Те оставили дупка във финансите му от 100 милиона долара, защото не плащали данъците му в продължение на 17 години.
След партито Джони си легнал натъжен с книга в ръка, а Амбър Хърд дошла при него и го обвинила, че ѝ е развалил празненството, след което му стоварила кроше с боксов похват. Деп обясни в съдебната зала колко поразяващ е този удар на ринга, когато попадне в целта.
Припомняме, че холивудският актьор заведе дело за клевета срещу издателя на британския в."The Sun" заради публикация от 2018 г., в която се твърди, че Деп е "бияч на съпруги".
Защитата на Деп и самият актьор говориха в предишните дни пред съда за злоупотребата с алкохол и наркотици от страна на звездата от "Карибски пирати" и за това, че въпреки всичко той никога не е проявявал насилие срещу Амбър Хърд, а тъкмо обратното - тя е била тази, която посягала.
Прочети цялата публикация



Семейните драми в Бекъм продължават: Бруклин отново отсъства
Искат да наложат мир на страна, която не е загубила войната
Бен Афлек се събра с бившите си Дженифър (СНИМКИ)
Кеворк Кеворкян: Как сте със здравето?
Зеленски и Джаред Къшнър продължават мирните преговори в Берлин
Септември София и Лудогорец определят последния 1/4 финалист за Купата на България
БНТ и TVR със специално съвместно предаване „Мостът – Gen X vs Gen Z“
Как софтуерът CryptoPRO превръща хаоса на криптопазара в растеж и сигурност за капитала
Григор Димитров с нов треньор
Разговорите за Украйна в Берлин продължават днес, Уиткоф отбеляза "значителен напредък"
Подкрепяният от Насар кандидат е новият президент на Българската федерация по вдигане на тежести
Google вече няма да проверява даркнет за изтичане на поверителна информация – причината е много проста
Тринидад и Тобаго отваря летищата си за военни на САЩ – съвсем близо до Венецуела
Баща на дете, подкрепено от „Българската Коледа”: Даниел порасна с 10 см за последната година
САЩ притискат Украйна да се откаже от Донбас, но допускат гаранции за сигурност
Стефан Ботев няма да обжалва избора на новия шеф на щангите Асен Златев
Отново безплатно тв 7/8 по Vivacom
Двама от обвинените за смъртта на дете на атракцион в Несебър излизат от ареста
Рекорден интерес към пътуванията за Нова година въпреки по-високите цени
Лекар: България има добро иновативно здравеопазване и специалисти