Плеймейтката Анита: Не съм с Рачков за пари

Вече година и половина след раздялата си Димитър Рачков и Мария Игнатова имат нови интимни половинки и никак не ги крият. На лудото парти за рождения си ден, което стилистката Кремена Халваджиян по традиция организира в собствения си клуб в столицата на 19 юли, комикът и бившата му изгора се появиха в компанията на своите нови партньори. През цялата вечер Мария и Митко седяха настрани един от друг и избягваха всякакъв контакт помежду си, разкриха присъствали на партито.
Както "Уикенд" писа още преди няколко месеца, младата знойна блондинка, взела акъла на Митко, е плеймейтката Анита Димитрова. Впечатляващата блондинка е родом от Хасково и е участвала в еротичния конкурс "Мис Плеймейт" преди 3 години. 47-годишният бургазлия кроял дългосрочни планове за съвместен живот с плеймейтката и вече я е представил на родителите си. Близки до двойката разкриха, че Анита и Митко вече живеели под един покрив. Двамата се залюбили покрай участието си в новата песен на братя Аргирови "Ние". Освен Рачков и Анита, в клипа участвали също Криско, Рафи и Иво Аръков.
Плеймейтката също запознала комика със своето семейство. Първоначално, близките на младата красавица никак не били очаровани от връзката ѝ с 24 г. по-възрастния от нея актьор. Щом видели отношението му към Анита, те променили мнението си за него и вече го приемали като член на семейството, пише burgas24.bg.
Неотдавна Анита се похвали, че актьора бил луд по нея и дори ѝ предложил брак. Твърди се, че двамата вече са сгодени. Тя била доста разстроена от подмятанията на недоброжелатели, че търси изгода от връзката си с Рачков, който не жали средства за нея. "Подобни приказки много ме огорчават. Обичам Митко искрено от първия момент. Не съм с него за пари. Аз не съм такова момиче, въпреки че за плеймейките се говорят какви ли не работи. Едни от най-богатите мъже в България са искали да са с мен, така че ако целта ми е била да съм с милионер, досега да съм я постигнала", отсича Анита, която държи да бъде приемана като принципно момиче.
И докато Рачков се радва на новата си и доста млада половинка, Мария пък грее до Ивайло Нойзи-Цветков, нашумял през 90-те години на миналия век като главен редактор на култовото списание "Егоист", а в по-ново време – като един от стратезите на "Демократична България". Мария и Нойзи се познавали от години, но станали двойка едва в началото на годината. Именно Нойзи бил човекът, подкрепил Господарката на ефира да направи шоуто "Без грам инстасрам", което представи навръх Свети Валентин в столичен клуб. Той бил инициаторът блондинката да се пробва с модерната напоследък стендъп комедия и дори ѝ предложил да ѝ помогне, ако има нужда. Някои дори смятат, че част от скечовете са редактирани и дописани от него. Въпреки че хората около тях се чудят какво е намерил интелектуалец като Ивайло в типична блондинка като Мария, те изглеждали много щастливи от своята връзка.
Прочети цялата публикация



Анжела Димчева: „Нужна е нова стратегия за развитие на културата“
Даниел Бачорски изригна срещу обвиненията, че си мълчи за пари (ВИДЕО)
Лионел Меси: По-странен съм, отколкото си мислите
Легендарен треньор се предложи без пари на Уест Хем
Почина човекът, когото Айртон Сена нарече най-големия си съперник
Доналд Тръмп: Достатъчно богат съм! Не искам да печеля за себе си
Херо: Няма как да съм казал, че съдиите са по-корумпирани от политиците ни, те са Шампионска лига
Веселин Маринов: Върнах дъщеря си от Германия
Тръмп: Не съм във възторг от Путин
Как ще се отрази въвеждането на еврото на таксиметровите услуги
Русия въвежда пълен дигитален контрол – личните съобщения ще се пазят 3 години
ЕС обяви кога ще подпише търговското споразумение с Меркосур
Екстремен студ парализира въздушния трафик в Северна Финландия
Шофьор: Тази вечер пътят беше ад. Лед като стъкло, сняг отгоре, пясък - никъде по пътя, коли върху мантинелите и в канавките
Екстремен студ в Европа: Температурите в Северна Финландия паднаха до близо минус 40 градуса
„Хиперзвукова“ ракета с лампи от СССР и технологии от времето на Гагарин? Орешник се оказа мит, а не чудо
Изпращат още стотици полицаи в Минесота след протестите
Шофьор: Тази вечер пътят беше ад. Лед като стъкло, сняг отгоре, пясък - никъде по пътя, коли върху мантинелите и в канавките
Ергенка би взела куче,отколкото да има дете от гаджето
Константин - любимец на покоен подземен бос